Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Козицька Людмила Миколаївна

секретар сільської ради

Освіта

Вища

Опис повноважень

 1. 1. Секретар сільської ради: організовує підготовку сесій сільської ради, питань, що виносяться на розгляд ради. Координує діяльність постійних комісій ради, сприяє організації виконання їх рекомендацій. Надає депутатам допомогу у здійсненні ними своїх повноважень, забезпечує їх необхідною інформацією.
 2. 2. Секретар сільської ради: забезпечує зберігання протоколів сесій сільської ради та інших документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням об’єднаної територіальної громади, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому законом порядку.
 3. 3. Секретар сільської ради: вирішує за дорученням сільського голови інші питання, пов’язані з діяльністю ради та її органів. При підготовці питань на розгляд ради залучає необхідні відділи виконкому, керівників, спеціалістів установ, організацій ОТГ.
 4. 4. Секретар сільської ради: здійснює облік, узгодження, контроль та реалізацію місцевих ініціатив членів ОТГ. Координує роботу по створенню органів самоорганізації населення. Проводить прийом громадян, забезпечує розгляд їх звернень.
 5. 5. Секретар сільської ради: та засвідчує нотаріальні дії.Реєструє акти цивільного стану. Отримує та звітує про використання бланків свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану. Несе особисту відповідальність за збереження, видачу гербових свідоцтв.

Адреси закріплені за округом 6

 • селище Кам'яний Міст вулиця Мечнікова №1-7
 • селище Кам'яний Міст вулиця Громова №2-15
 • селище Кам'яний Міст вулиця Курчатова №1-12
 • селище Кам'яний Міст вулиця Тімірязєва №1-5
 • селище Кам'яний Міст вулиця Садова №1-24
 • селище Кам'яний Міст вулиця Молодіжна №1-29
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше